SIKÇA SORULAN SORULAR

Gelinlik modellerinizin fiyatları nedir?

Gelinlik, nişanlık ve abiyelerimizin çoğu özel dikim olduğu için fiyatlarımız tercih ettiğiniz kumaşa, işleme ve model detaylarına göre farklılık göstermektedir. İstediğiniz gelinliğin fiyatını öğrenmek için sizleri çarşımıza bekleriz.

Kiralık gelinlikleriniz var mıdır ve fiyatlarınız nedir?

Gelinlikçiler çarşımızda 80 farklı modaevi bulunmaktadır. Bazı modaevlerimiz gelinlik kiralama hizmeti vermektedir. Gelinlik kiralama fiyatları seçtiğiniz modele göre değişmektedir. Kiralamak istediğiniz gelinliği seçmek ve fiyatını öğrenmek için sizleri çarşımıza bekleriz.

Özel dikim süresi ne kadardır?

Gelinlik, nişanlık ve abiye dikimleri için özel durumlar haricinde genellikle 2 yada 3 prova yapılmaktadır.  İlki prova gelinliğinizi seçtiğiniz ilk gün yapılır. İkinci prova isteğiniz gelinlik modelinin taslağının dikimi bittiğinde sizden devam onayı veya değişiklik talebinizi almak için yapılır. Üçüncü prova ise dikilen modelin tam üzerinize oturması için düğün gününüze kısa bir gün kala yapılır.

Galleria Ülkü Gelinlikçiler Çarşısı ne zaman açıktır?

Haftanın her günü saat 09:00 ile 20:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri dahil, haftaiçi ve haftasonu tüm günler açığız.